fbpx
«Гвардія наступу»

«Гвардія наступу» на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

«Гвардія наступу» на Рівненщині: молодь активно записується в штурмові бригади.

На сьогодні в Україні подали заявки понад 28 тисяч добровольців. У більшості підрозділів уже почали навчання. На Рівненщині теж продовжується набір до восьми штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Уже 925 людей виявили бажання записатися в лави «Гвардії наступу». З них 255 пройшли військову лікарську комісію. Майже 650 добровольців із Рівненщини уже зголосилося до Гвардії наступу

– Середній вік добровольців, які на Рівненщині вступають до «Гвардії наступу», 35 років. Нагадаю, основу цих загонів складають досвідчені поліцейські, прикордонники, бійці Нацгвардії. Це насамперед люди, які мають бойовий досвід 2014-2015 років. Водночас до підрозділів можуть вступити і добровольці без бойового досвіду. У нашій області чимало рекрутів. Це, зокрема, молодь від 18 до 27 років, яка хоче помститися ворогові й долучитися до перемоги України. Після проходження медкомісії усіх новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори, – розповів начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій КОВАЛЬ.

Нагадаємо, на Рівненщині подати заявку можна через 5 ЦНАПів за такими адресами:

  • м-н Просвіти, 2, м. Рівне;
  • вул. Соборна, 195, м. Рівне;
  • м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш;
  • вул. Замкова, 4, м. Дубно;
  • вул. Демократична, 46, м. Сарни.

Також записатися до «Гвардії наступу» можна через сайт https://storm.mvs.gov.ua. У бригади набирають добровольців, мотивованих людей, які братимуть участь у звільненні Луганська, Донецька і Криму. Це жодним чином не мобілізація, а суто добровільний набір.

Олександр ПОЛІЩУК

Читайте також: З’явилося відео нібито путін в окупованому Маріуполі