fbpx
Гречка та інші крупи

Гречку та інші крупи збирають на сублімовані супи для військових

Діліться інформацією з друзями:

Гречка та інші крупи, рис, пшоно, ячмінка, горох в брикетах – це те, що зараз вкрай необхідно благодійному фонду Ескулаб для приготування сублімованих супів та каш для військових на передову.

З одного такого 700-грамового пакету лише за 30 хв можна приготувати 5 літрів готової страви. Один день роботи фонду дорівнює двом тисячам нагодованих військових у зоні бойових дій. Як кажуть у фонді, щотижня кількість запитів лише зростає, саме тому прийняли рішення оголосити збірку назовні, щоб мати змогу й надалі забезпечувати українських захисників корисними супами та кашами швидкого приготування. Автівки для ЗСУ рівненським волонтерам доводиться шукати у віддалених від України країнах

«До нас постійно звертаються військові з різних частин, волонтери, щоб відправити наші сублімовані «Файні борщі», «Файні зупки» чи «Файні каші» на передову, – розповідає Сергій Дядюшко, один з співзасновників фонду. – Ми з дружиною лікарі за освітою. Саме тому вирішили, що наші військові мають отримувати різноманітні поживні елементи та їсти якісну їжу. Виготовлення сублімованих страв дає можливість це забезпечити. Так як росте кількість запитів, розуміємо, що пішли правильним шляхом. Від заснування фонду ми передали вже більше 75 тонн благодійної допомоги. Овочі для сухпайків нам постійно привозять фермери, приватні господарства і просто небайдужі українці. Крупи в нас по потребі на першому місці зараз».

Збірка триватиме з 10 до 31 січня. Крупи можна приносити в робочі години у будь-яке відділення медичної лабораторії Ескулаб, яка в квітні цього року заснувала благодійний фонд. Львів’яни також можуть принести крупи безпосередньо у фонд, який знаходиться на вул. Шевченка, 315 (колись територія заводу Електрон).

Якщо можливості принести крупи особисто немає, роботу фонду можна підтримати донатом:

  • через сайт БФ Ескулаб: https://esculabfoundation.com.ua/
  • через рахунок ПриватБанк ЄДРПОУ 44814572 UA37 3052 9900 0002 6002 0110 2594 5
  • через LiqPay: https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i37170619699