fbpx
Грант для Рівного від НЕФКО збільшено майже на 3,5 мільйона євро

Грант для Рівного від НЕФКО збільшено майже на 3,5 мільйона євро

Діліться інформацією з друзями:

Рівненська громада отримала від партнера Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) повідомлення. У ньому зазначається про збільшення ґрантового фінансування для впровадження проєкту “Енергоефективність в громадських будівлях та вуличного освітлення м. Рівне”.

Відтепер, загальна сума ґранту складає 4 млн 696 тис.євро.

За ґрантові кошти планується утеплення комунальних закладів дошкільної освіти, оновлення вуличного освітлення на магістральних та другорядних вулицях Рівного. У планах проводити термоізоляцію фасадів будівель, заміну вікон, заміну вхідних дверей, термоізоляцію дахів.

Збільшено грант для Рівного від Корпорації НЕФКО

Окрім цього, заплановано встановлення сонячних фотоелектричних станцій на дахах будівель комунальних закладів охорони здоров’я, які потребують постійного електроживлення.

Віктор Шакирзян

“Енергоефективність для нас у пріоритеті, тому ми раді співпраці з корпорацією НЕФКО, яка триває уже дев’ятий рік. В період війни ми не можемо проводити такі масштабні проекти за бюджетні кошти, тому енергоощадні заходи за рахунок ґрантових коштів – це вагоме напрацювання”, – зазначив Секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

В результаті реалізації заходів проєкту зменшиться споживання теплової та електричної енергії. Це сприятиме значній економії коштів платників податків. До всього цими заходами продовжуватиметься поступ громади щодо енергоефективності, економії ресурсів, осучаснення мереж та систем, що особливо актуально під час війни, коли ворог завдає атак по об’єктах енергетичної інфраструктури.