Два ворожих десантних кораблі прибули в Чорне море

Діліться корисною інформацією з друзями:

Поточна оперативна ситуація на півдні України: підсумки 11 червня 2022 року. 

Противник продовжує вести бойові дії на окупованому кордоні оборони.
Ситуація в районі бойових дій напружена.
Щоб стримати наші війська, ворог обстрілює наші позиції та намагається боротися з контрбатареєю.
У той же час в черговий раз обстріляли залповий вогонь реактивної системи «Ураган» по околицях Миколаєва, продовжуючи вогневий та психологічний тиск на мирне населення.

Протягом доби авіацією наших Повітряних сил нанесено три авіаційних удари по складах боєприпасів та скупченню ворожої техніки.

Ракетно-артилерійськими та іншими підрозділами в результаті виконання вогневих завдань відмінусовано зі списків особового складу 13 рашистів. Зменшено кількість озброєння рашистів на 1 танк,5 автівок 3 польових склади боєприпасів на Херсонщині.

Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі збільшилось на 2великих десантних кораблі. Отже зберігається загроза від 40 крилатих ракет та готовності до дій 4 ВДК.

В одному з сіл Одеського району, нехтуючи встановленими обмеженнями, під час купання в морі в результаті вибуху невідомого предмета загинув 50-річний голова родини на очах у дружини, сина та товариша.

Цей випадок, нажаль є красномовним підтвердженням небезпеки купання та іншого способу використання прибережних вод.

Не варто забувати й про те, що силами оборони вжито заходів протидії. Тож, південні узбережжя сьогодні – це не зони відпочинку, а лінія захисту від ворога, отже – і зона небезпеки.

 Нагадуємо, що в рамках забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, здійснення заходів правового режиму воєнного стану, заборонено вихід з об’єктів базування та від берега, використання й пересування маломірних плавзасобів в Дністровському лимані і на вході в нього, на річках Дністер та Турунчук, а також в українській частині Кучурганського водосховища. Наближення на відстань до 100 м та прохід під мостами через Дністровський лиман та річку Дністер суворо заборонено.

Оперативне командування “Південь”