Діти волонтери на Рівненщині творять великі справи

Діти волонтери  творять історію України разом з дорослими. Вже є велика кількість випадків на Рівненщині, як малолітні наші краяни разом із дорослими роблять свій неоцінимий внесок у спільну справу.

Діти волонтери долучившись до волонтерського руху виконують роботу, яку можуть. Вони плетуть захисні сітки, виготовляють нехитрі вироби, збирають кошти на допомогу ЗСУ. Їхні завзяття і вигадливість іноді викликають щирий подив.

Одна з них – школярка з Радивилова, яка зібрала кошти на тепловізор і не тільки. Віталіні Горопасі нещодавно виповнилося 14. Вона займається танцями, виборювала призові місця на олімпіадах з історії України та української мови, декламує вірші. Нещодавно стала президенткою школи.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

На початку літа дівчинка вирішила виготовляти та продавати патріотичні прикраси, аби за виручені кошти допомагати ЗСУ. Серед асортименту її виробів – браслети на будь-який смак, віночки, заколки-бантики, чокери, гердани. Прикраси виконані в різних техніках. Але всі вони – патріотичні.

Віталіна також виготовила шеврони для захисників. І вони вже на передовій оберігають тих, хто захищає нас. Дівчинка продає прикраси онлайн, а також на ярмарках, під час фестивалів та інших заходів. Часом їздить із крамом і в місто Броди. А ось у Радивилові її патріотичні прикраси продають навіть деякі магазини. Із початку літа дівчинка спочатку зібрала 900 доларів і за допомогою батьків придбала тепловізор, який уже на передовій. Після того вона переказала 500 доларів на автомобіль для військових. Наразі школярка накопичила ще 650 доларів на допомогу нашій армії.

Кошти для ЗСУ збирає чимало українських дітей, які перебувають за кордоном. Так 8-річний Даніель, який разом із мамою і молодшою сестричкою виїхали в Норвегію, передав на потреби наших захисників 800 євро. Ці гроші зібрані спільно з іншими дітьми та дорослими під час благодійного ярмарку. Продавали українські сувеніри: синьо-жовті прапори, патріотичні наклейки, значки і навіть купони, які були в обігу в Україні у 90-ті роки. Також пропонували випічку, гарячі напої. Кошти вже переказали на допомогу українській армії. На цьому зупинятися не збираються.

Під час наступних благодійних акцій планують передати зібрані донати на матеріали для виготовлення «буржуйок», а також лопат та сокир для українських військових. Саме цим зараз займається на Рівненщині тато Даніеля – Василь Мисюра. Ще в лютому він разом із братом Віктором пішов у Тероборону. А за деякий час потрібні були вільні руки, щоб допомагати робити пластини до бронежилетів. Тож брати почали опановувати нове для них ковальське ремесло. За деякий час вони вже робили саперні лопати, сокири. А потім і скоби для бліндажів. Про все це просили військові. Тепер же на часі – «буржуйки». Тож зараз майстри займаються ними.

Коли навіть наші діти, які зараз мешкають за кордоном, допомагають ЗСУ, з’являється незламна віра і впевненість – наша Перемога зовсім скоро!

Зоряна ЖИЛЬЧУК

%d блогерам подобається це: