Байрактар для України, на який збирали поляки, виробник надасть безкоштовно

Діліться корисною інформацією з друзями:

Бойовий безпілотник “Байрактар”, на який збирали поляки, виробник надасть безоплатно. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав ініціатор збору коштів, польський журналіст Sławomir Sierakowski.

За кілька тижнів небайдужі поляки зібрали понад 22 млн злотих, аби придбати бойовий безпілотник для українських військових. До акції долучилося 217 тисяч поляків, а також близько тисячі білорусів. Спостерігаючи таку неймовірну підтримку від польського народу, виробник Байрактарів вирішив надати Україні бойовий безпілотник безоплатно.

“Ми були вражені, що тисячі польських громадян взяли участь у кампанії зі збору коштів, тому хочемо теж долучитися до цього гуманітарного руху і робимо таку пожертву. Ми передамо Bayraktar TB2 народу України, щоб вони могли краще захистити свою батьківщину”, – йдеться в листі від турецького виробника, який отримав журналіст.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

А зібрані кошти польська сторона передасть на допомогу Україні. Отож допомога поляків подвоїлася, – написав на своїй сторінці Sławomir Sierakowski.

Нагадаємо, у Польщі збір коштів на байрактар для України стартував наприкінці червня. Завершили збір 24 липня.