fbpx

У Рівному змагатимуться знавці ментальної арифметики

Більше 130 дітей з усієї Рівненщини випробують свої сили на ІІ обласній олімпіаді з ментальної арифметики. Захід відбудеться в Рівному 26 січня.

До участі запрошені діти з м.Рівного, Здолбунова, Квасилова, Костополя, Березного, Острога, Зорі, Нетішина, Славути, Шепетівки, Хмельницького. Про це розповіла представниця Всеукраїнської спілки клубів ментальної арифметики в м.Рівне Юлія Семенюк.

Всі учасники матимуть змогу випробувати свої сили і в рівній боротьбі позмагатися за право представляти Рівненщину 4-5 квітня 2020р. на Міжнародній олімпіаді в м.Києві.

– Ментальна арифметика – це методика усної лічби, яка використовує в навчанні спеціальні рахівниці Абакус, – розповіла Юлія Семенюк. – Поступово діти тренуються рахувати без них, збільшуючи складність усних обчислень. До речі, торік троє вихованців школи ментальної арифметики «Indigo mental club» з Рівного стали переможцями і призерами Всесвітній олімпіаді WAMAS з ментальної арифметики. Там змагалися учні з 16 країн.

Отже, ІІ рівненська олімпіада з ментальної арифметики Indigo mental club відбудеться 26 січня в Національному університеті водного господарства та природокористування (І корпус, вул. Соборна, 11). Початок об 11 годині.

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»