У Рівному облаштують автостоянку поблизу зоопарку

Поблизу Рівненського зоопарку облаштують сучасну автостоянку орієнтовно на 150 паркувальних місць з можливістю приймати туристичні автобуси.

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян
Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Поряд, попередньо планують розташувати заправну станцію для електроавтомобілів. Таким чином нова стоянка відповідатиме усім, навіть найсучаснішим європейським стандартам. Її планують облаштувати уже цього року.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зазначає, проблема з відсутністю місць для авто поруч з рівненським зоопарком назріла давно. Особливо критичною ситуація є у вихідні дні, коли з Рівного і сусідніх областей провести час у рівненському звіринці з’їжджається кілька тисяч людей, автотранспорт вишиковується на сотні метрів обабіч автотраси, в тому числі великі туристичні автобуси. Все це створює небезпеку для відвідувачів, адже йти до зоопарку людям доводиться просто по проїзній частині дороги.

Директор зоопарку Олег Павлюк розповідає, весь колектив зоопарку і всі відвідувачі будуть щиро вдячні за цю ініціативу. Адже у вихідні середня кількість відвідувачів складає більш як 6000 тисяч людей. І переважна більшість з них стикається з проблемою паркування автотранспорту.

Директор зоопарку Олег Павлюк.

Проєктувальники ще працюють над кресленнями, адже завдання яке поставили перед ними — максимально ефективно використати міські землі поряд з зоопарком, але в будь-якому разі, як пообіцяв Віктор Шакирзян, всі роботи з облаштування парковки мають бути завершені цього року.

“Телефонують відвідувачі й кажуть, що кілька разів були у нас з екскурсіями в зоопарку, зоопарк класний, але більше сюди вони не поїдуть. Пояснюють, що немає, де залишити автобус, все заповнене машинами, і з дітьми йшли два кілометри. І вздовж проїжджої частини ця група з 40 дітей йшла, ми боялись, щоб вони не потрапили під авто, тож вели струмочком туди й назад”, — розповів Олег Павлюк.

Читайте також: На Рівненщині створюють перший в Україні Центр професійної досконалості

%d блогерам подобається це: