На Рівненщині створюють перший в Україні Центр професійної досконалості

Центр професійної досконалості створять у Квасилівському професійному училищі. У межах проєкту реконструюють приміщення та закуплять нове сучасне обладнання. Початок проєкту закріпили відповідним Меморандумом.

Тут не лише навчатимуть студентів, а підвищуватимуть кваліфікацію та проходитимуть перепідготовку викладачі та майстри виробничого навчання. Більше того, у центрі організовуватимуть курси для працівників підприємств та різних категорій населення. Профільний напрямок Центру наразі обирається.

«Центр професійної досконалості – це не окремий тип закладу, а статус області. Адже Рівненщина – столиця профтехосвіти. Сьогодні розпочинається ще одна точка відліку, яка допоможе підсилити напрацьовані результати. Це буде ще один кейс, який розширять в інші області України», – сказав Рівненської ОВА Віталій Коваль.

За словами директора Другого регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василя Буртника, проєкт втілюватиметься повністю за донорські кошти. Його вартість – майже 7 млн євро.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Така ініціатива реалізується у співпраці з МОН та проєктом «EU4Skills» від імені Німецького державного банку розвитку KfW. Тим часом, це вже не перша співпраця у межах ініціативи «EU4Skills». Наразі триває проєкт, який дозволить закупити обладнання для переробки у Рівненське училище ресторанного сервісу і торгівлі.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін також зазначив, що на Рівненщині підготовку кваліфікованих кадрів здійснює 24 заклади освіти, де навчається майже 10 тисяч учнів. Облаштовано 31 навчально-практичний центр.

Рівненська ОВА

Читайте також: «Babyland» і волонтери передали 18,446 грн на швидку для ЗСУ

%d блогерам подобається це: