У Рівному з понеділка прикрутять карантинні «гайки»

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

На сьогоднішньому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС посилили карантинні заходи. Нові обмеження запроваджуються з понеділка, 6 квітня. Що саме буде заборонено в Рівному, розповів міський голова Володимир Хомко:

– Питання, що розглядалися на засіданні комісії, скорегували, виходячи з рекомендації, викладених у постанові Кабміну (постанова № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з доповненнями).

Що найцікавіше з того, що найбільше цікавить рівнян?

По-перше, більше двох разом з понеділка перебувати на вулицях міста буде заборонено. Парки, сквери, інші зелені зони відпочинку – закриті для масових відвідувань. Дозволено водночас – не більше двом особам і людині, котра вигулює собаку. Перебування дітей молодших 14 років без супроводу дорослих на вулиці заборонене. На вихід без маски у громадські місця накладене табу. Як на мене, дуже правильне рішення. Хотілося б, щоб люди не сприймали його, як свого роду наступ на демократію, просто мусимо задля нашого ж блага цей час пережити ці вимоги.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Разом з тим, є деякі послаблення карантинних заходів. Наприклад, ми збільшили квоту на кількість осіб, які водночас можуть перебувати у магазинах з площею понад 5 тисяч квадратних метрів, з 70 до 120. Бо, скажімо, зараз біля супермаркетів дуже багато людей стоять у чергах на вулиці. Натомість площі цих магазинів дозволяють зберігати між покупцями відстань до трьох метрів. Крім того, з понеділка, згідно з рішенням комісії, можуть працювати спеціалізовані магазини, які торгують автомобільними запчастинами. Також ми дозволили працювати приватним медичним закладам, які надають невідкладну медичну допомогу.

Були розглянути й звернення, як-от працівників ринку Дикого. Комісія не надала дозволу на торгівлю. Нехай не ображаються продавці та підприємці, хай перетерплять, бо зараз не можна відкривати ринки, щоб не допустити поширення небезпечної інфекції. І це, повірте, не тільки позиція Рівного. Такої ж категоричної точки зору дотримуються й в інших містах, в тому числі в Луцьку, Тернополі, Києві.

Діліться корисною інформацією з друзями: