У Рівному висадили магнолії – майбутню фотозону для городян

Працівниці міського тресту зеленого господарства на алеї майдану Незалежності сьогодні висадили садженці магнолії.

Керувала процесом посадки очільниця міського тресту Ірина Савчук. Вона переконана, що квітучі магнолії за красою та ошатністю нічим не поступаються японським сакурам.

– Прекрасна порода з чудовими квітами, гарно себе зарекомендувала. Вона повністю акліматизована до умов України. І це дуже давній рід, який використовується в усіх областях озеленення, так несправедливо забутий. Чомусь ми перейшли на японські сакури і забули таку прекрасну красу, яка у нас росте десь із 70-80 років. Тому, що коли приїхала в Рівне, вона вже росла біля управління лісового господарства. У лісників два таких розкішних дерева магнолії – магнолія Суланджа і Кобус. Зараз це вже великі дерева десь по 40-50 років, усі рівняни любуються ними. То ж хотілося б, щоб так милувалися і на бульварі,– розповіла Ірина Савчук.

Для кожного деревця працівниці тресту підібрали персональне місце, врахувавши освітлення та сусідство. У підготовлений ґрунт висадили невеликі саджанці, які за пару років неодмінно стануть улюбленою фотозоною рівнян.

– Нами були спробувані перші кущі, які ми висадили 20-15 років. Вони ростуть біля міськвиконкому – кущова форма. Дуже гарно себе зарекомендували. Тут так само є дерево білої магнолії, прекрасна Суланджа прикрашає майдан років 5-7. Себе гарно зарекомендувала. Зараз ми знайшли затишне місце і пробуємо зробити цілу алею. Бачите, що ми їх садимо не в рядок, але хоча б на одній лінії, щоб рівняни могли собі милуватися, фотографуватися з такими чудовими квітами.

Працівниці тресту переконані, що життя продовжується і людям треба позитивні емоції. Саме їхні садженці в майбутньому їх і подарують.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: