fbpx

У Рівному виникли проблеми з водопостачанням

Діліться інформацією з друзями:

​У Рівному виникли проблеми з водою. В кранах містян немає води або низький тиск‼️

Працівники Рівнеоблводоканала пояснили через що у рівнян виникли проблеми з водопостачанням. Минулого понеділка, 3 липня, працівники Рівнеоблводоканалу розпочали роботи по заміні ділянки водогону «Горбаків – Рівне», які мали тривати до 12 липня.

Проте, увечері, 9 липня, на водогоні «Горбаків-Рівне» сталася аварійна ситуація. Ліквідувати аварію і повністю завершити ремонтні роботи вдалося раніше терміну – вночі 10 липня. Проте у частини наших споживачів вода досі тече із пониженим тиском або взагалі відсутня.

— Пошкодження на ділянці «Горбаків-Рівне» повністю ліквідоване, але для стабілізації тиску води у водопровідних мережах необхідний певний час. Плануємо, що вже сьогодні ввечері тиск у водопровідних мережах повністю стабілізується. На даний час проводиться промивка і дезінфекція водогону, – пояснив в.о. директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій ГРУХАЛЬ.

Тим часом, за словами пана Грухаля, щоб мінімізувати незручності повʼязані із післяремонтним запуском водогону, для споживачів Рівнеоблводоканалу організований підвіз питної води. Для цього навіть додатково залучено спеціальний транспорт міськШЕУ.

Насамперед, воду підвозять у медичні та інші соціальні установи. Додатково про підвіз води інформуватимемо на наших сторінках у соцмережах та на сайті.

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності і дякує за ваше розуміння.

Зазначимо, що водогін «Горбаків-Рівне» в окремих місцях був повністю замортизований та потребував невідкладного ремонту. А найбільш аварійні його ділянки – повної заміни.

Читайте також: З трьома захисниками попрощались на Рівненщині