fbpx

Своє ухиляння від суду прокоментував мер Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Своє ухиляння від суду Олександр Третяк пояснив. Надаємо повну його версію.

Мер Рівного Олександр Третяк дав пояснення чому він ухиляється від візиту до суду та детально розповів про історію позову. Текст надається без змін.

“Маю повідомити вам про історію, яка буде в новинах цього тижня. Вже сьогодні, (10 липня) ми очікуємо рішення суду проти мене, яке буде використано для подальших маніпуляцій щодо посади міського голови. На жаль, попри безглуздість справи, маємо інформацію: брудне замовлення прийняте і має бути виконано.

Справа розкручується навколо моєї працівниці, яка 3 роки тому зробила легальну пожертву на мою виборчу кампанію. Зараз закон намагаються перекрутити, щоби сказати, що вона зробила пожертву 3 роки тому в надії, що якщо я виграю вибори, то вона зможе отримати роботу, а згодом і премію за сумлінну працю. Ми виграли вибори всупереч брудним грошам наших опонентів і думка про те, що хтось очікував від нас перемоги 3 роки тому в надії отримати в майбутньому надбавку за стаж роботи – це нонсенс. Понад те, Національне агентство з питань запобігання корупції вже дало роз’яснення у 2021 році, що пожертви не є доходом для виборних посадових осіб. Тому сама справа є знущанням із закону і суперечить здоровому глузду.

Понад те, суддя прийняв рішення проводити судове засідання без моєї присутності, розкручуючи плітки про моє «ухиляння від суду». Доношу до вашого відома, що ще в травні (до того як дана справа потрапила до даного судді) ми розпочали переговори з нашими німецькими містами-партнерами про зустріч на їхній території і 19 червня я отримав офіційне запрошення відвідати наших друзів, які надають чималу допомогу Рівному. Тут у нас заплановано підписання угод про подальшу співпрацю, а також передача чергової допомоги Рівному. Про практичні результати поїздки я прозвітую окремо.

Цей абсурдний судовий процес є атакою на мене, яка пов’язана з місцевими політичними амбіціями та адміністративним тиском. Більше того, це частина спроби знищення місцевого самоврядування в Україні. Корумповані сили намагаються зробити все можливе, щоб позбавити громади можливості управляти на свої території в межах своїх компетенцій.

Не дивуйтеся судовим рішенням цього тижня. Це не останній акт у цій грі політичних інтриг та драми. На жаль, як сказав колишній американський Посол 8 років тому, “Україна стикається з двома ворогами, один – на полі бою, а інший – корупція”. Це не змінилося, і ми повинні боротися з корупцією в судах так само запекло, як ми боремося з російськими окупантами. Ті, хто практикує корупцію в судах, повинні пам’ятати біблійну фразу Левит 19:15, де сказано: “Не зробите кривди в суді: не будеш потурати особі вбогого, і не будеш підлещуватися до особи вельможного, за правдою суди свого ближнього!”. Це буде нелегко, але я впевнений, що ми захистимо нашу країну від росіян і врешті-решт переможемо корупцію в наших судових залах.Ми переможемо! Все буде Україна!”

Читайте також: У Рівному виникли проблеми з водопостачанням