У Рівному відкрили центр підтримки переселенців “ЯМаріуполь” (+фото)

У Рівному відкрив свої двері 16-й (в Україні) центр підтримки для переселенців “ЯМаріуполь”. Вони зможуть тут отримвати допомогу. 

Сотні маріупольських родин знайшли прихисток у Рівненщині. Вони чекали на відкриття центру підтримки “ЯМаріуполь”. Тепер тут зможуть отримувати комплексну допомогу в одному місці – від гуманітарної до медичної.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Мер Маріуполя Вадим Бойченко відкрив центр за підтримки голови Рівненської ОДА Віталія Коваля та міського голови м. Рівне Олександра Третяка. Разом вони відвали центр у перший день його роботи.

“Центри “ЯМаріуполь” продовжують відкриватися по всій Україні. Ми бачимо, що це потрібно нашим людям, їм важливо відчувати маріупольське плече підтримки. Наші центри це не тільки мультифункціональний простір дієвої підтримки, а й об’єднання маріупольців у ком’юніті – велику маріупольську родину, де допоможуть з вирішенням будь-якої проблеми. Тут ми гуртуємося навколо любові до Маріуполя та його українського майбутнього”, – Вадим Бойченко.

Центр “ЯМаріуполь” знаходиться у Рівному, за адресою: вул. Міцкевича, 5. Робочі години: з 8:00 до 18:00. Вихідний – неділя

%d блогерам подобається це: