fbpx
відкриття меморіальної дошки

У Рівному відкрили пам’ятний знак на честь акторського подружжя

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному 27 січня відкрили пам’ятний знак на честь подружжя Атталії та Анатолія Гаврюшенків. Вони впродовж багатьох років працювали акторами в рівненському драматичному театрі.

Пам’ятний знак на честь акторського подружжя встановили на фасаді будинку у Рівному на проспекті Миру,2. Саме в ньому 15 років проживала сім’я. Автором меморіалу став Микола Сівак, повідомляють журналісти.

Режисерка молодіжного театру Олена Гордійчук розповіла:

“Сьогодні ми відкриваємо пам’ятний знак Аталії Матвіївні та Анатолію Яковичу. Це шана і своєрідна данина цим великим людям. Ми вважаємо, що Атталія Матвіївна людина з великої букви, педагог і режисер нашого театру. Анатолій Якович не тільки грав у нашому обласному музично-драматичному театрі, а й знімався у кіно. Вони віддавали місту й глядачам свою душу і талант”.

Анатолій Гаврюшенко — народний артист України, який багато років працював актором у багатьох театрах України, зокрема й у Рівному.

Атталія Гаврюшенко була актрисою Рівненського обласного музично-драматичного театру. У 1986 році вона заснувала молодіжний театр. Атталія Гаврюшенко була головною режисеркою до 2013 року, у червні того року жінка померла у віці 86 років.

Спочатку вистави театру проводили в РДГУ, згодом — у палаці культури “Текстильник”. У 2023 році народний молодіжний театр імені Атталії Гаврюшенко відзначив 55-річчя з дня заснування.

Фото: Суспільне.Рівне.

Читайте також: Троє військових з Рівненщини загинули на війні

  • У зоні ризику – світловолосі та блакитноокі 
    Засмагаючи на сонці, людина зміцнює імунітет, підвищує фізичну та розумову активність, легше засвоює кальцій. Однак усі перелічені фактори виявляються при короткочасному перебуванні під ультрафіолетовими променями.