fbpx
голі вечірки

Міністр Верещук не вірить, що влада не може припинити “голі вечірки” (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відреагувала на інформацію про “голі вечірки”, які проводять у Буковелі.

В себе на каналі пані Верещук повідомила, що прочитала в ЗМІ про якісь “голі вечірки” на Закарпатті. “Ці речі треба вже якось припиняти. Не вірю, що керівники закладів не мають інших способів заробляти, аніж дозволяти проводити сумнівно-провокативні заходи. Не вірю, що місцева влада нічого не може зробити, щоб таких речей не відбувалось.“- Пише  Ірина Верещук, віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Далі вона пояснює, що розуміє, що заклади мають якось працювати, а людям треба десь відпочивати.

“Але певні речі під час війни робити не можна. Просто не можна і все. Тут я не про закон, а про якусь людську солідарність. Не має бути так, що в межах одного соціуму одні ходять на штурми, а інші танцюють голими. Та ще й хизуються в соцмережах, хто крутіше морально опускається. Мають бути межі на час війни. Це я звертаюсь до керівників закладів та місцевих влад – наголосила Верещук.

Мова йде про відео в отелі “Різдво”. Драгобрат.

Читайте також: У Рівному відкрили пам’ятний знак на честь акторського подружжя

  • Пам’ятну дошку загиблому Герою відкриють 26 липня в Рівному
    Завтра, 26 липня, о 08:50, на фасаді Рівненської гімназії №24 відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Андрію Сторожуку. Шана до наших героїв є першочерговим завданням для кожного українця, адже саме завдяки їхній самовідданості та мужності ми маємо можливість жити у…