fbpx

У Рівному відбудеться потужний жіночий форум

8 березня у нашому місті відбудеться Rivne Women Forum – наймасштабніший форум для рівненських жінок. Про це повідомив представник молодіжної міської ради Віктор Підгрушний. Захід має не лише просвітницьку, а й благодійну мету.

Усі кошти, виручені з продажу квитків, підуть на реабілітацію 17-річного Бориса, підопічного Благодійної організації «Дарунок».

Спікерки – 9 відомих, успішних, талановитих рівнянок, що поділяться з учасницями своїми знаннями на такі теми:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

– Саморозвиток: як віднайти шлях до істинного цінування себе (Ольга Кричильська, трансформаційний коуч, сертифікований майстер роботи з підсвідомістю)

– Фінанси: що потрібно робити зараз, щоб гроші були завжди ( Алла Тимчишина, фінансовий консультант, експерт зі страхування життя)

– Time management: як успішно поєднувати чотири види діяльності, й при цьому встигати приділяти час для родини та особистого розвитку (Оля Лірник-Данилюк, головний редактор журналу “Рівняни”, PR-менеджер)

– SMM: що це таке і з чим його їдять(Марина Свист, провідний SMM-спеціаліст)

– Краса та зовнішність: як доглядати за собою в умовах шаленого ритму життя( Лілія Рижа, майстер перманентного макіяжу, власниця салону краси “L and M Beauty Sallon”)

– Пам’ять: як запам’ятовувавти усі важливі дати, події, зустрічі так, щоб не було «каші у голові» (Марія Вискорко, інструктор з ейдетики, мнемотехніки та ліберики)

– Сім’я: як сучасна жінка може черпати сили і натхнення з власної сім’ї, не жертвуючи при цьому кар’єрою та власними інтересами (Тетяна Чубай, депутатка Рівненської міської ради, підприємець у сфері інституційної нерухомості)

– Гендерна рівність – це не про 50/50. Це про можливість самореалізації, не зважаючи на стать, вік, колір шкіри чи релігійну приналежність (Ольга Горкавчук, Голова осередку Асоціації жінок України “Дія”, керівниця проектів CEASC).

– Кар’єра: що потрібно робити, щоб збудувати успішну кар’єру (Олена Хотенко, віце-президент Асоціації платників податків України, Голова ради ГО “Інститут податкових реформ”, сенатор Європейського економічного сенату (EES).

Деталі форуму:

Дата, час: 8 березня 2020 р. з 13 до 18 години

Місце проведення: Платформа взаємодії «Простір» (Соборна 11)

Вартість участі – 75 грн (кошти, виручені з квитків, підуть на благочинність).

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/0twnVbr

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»