fbpx

У Рівному торговці посперечалися з міським головою (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Міський голова Володимир Хомко сьогодні поспілкувався з торговцями з вулиці Шевченка, які прийшли пікетувати сесію міської ради з вимогою відновлення роботи так званого Ярмарку.

Він повідомив, що міська влада замовила соціологічне дослідження щодо продовження торгівлі на вулиці Шевченка (на ділянці поруч із ринком «Моріон», – прим.ред.). І вже за його результатами ухвалюватимуть рішення, дозволяти чи забороняти вуличну торгівлю на цій ділянці.

Водночас нагадав про попередню домовленість із учасниками Ярмарку про те, що вони зможуть торгувати після завершення карантину до лютого 2021 року, коли завершується термін дії дозволу на функціонування Ярмарку. Однак протестувальники наголосили, що робота їм потрібна вже сьогодні, адже коли завершиться карантин ніхто не знає.

Міський голова ще раз нагадав, що за рішенням Уряду, під час карантину торгувати можна лише на ринках!

Це теж обурило пікетувальників.

Згодом на брифінгу в перервій сесійного засідання міський голова Володимир Хомко уточнив, що дослідження проводить відомий рівненський соціолог Роман Микитюк. Мер просив, щоб до нього залучили і торговців, аби результати були максимально об’єктивними. Результати дослідження можуть стати відомі вже найближчим часом.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»