fbpx
За вбивство товариша

У Рівному судитимуть шахрая-рецидивіста

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному судитимуть шахрая-рецидивіста, який під час відбування покарання налагодив шахрайську схему заробітку.

Прокурор Рівненської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт відносно засудженого, який під час відбування покарання налагодив шахрайську схему заробітку. У Рівному судитимуть шахрая-рецидивіста.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

У ході слідства встановлено, що з червня до жовтня 2023 року, обвинувачений, відбуваючи у виправному центрі на Рівненщині покарання за шахрайство, з мобільного телефону через соцмережу Facebook та платформу OLX створював неправдиві оголошення про здачу в оренду квартир, видаючи їх за свою власність.

Коли йому дзвонили потенційні «орендарі» – чоловік просив завдаток для бронювання та показу житла, а в обумовлений час зустрічі розповідав про те, що їхав до клієнтів і зламалася машина. Під цим приводом просив скинути ще грошей, а потім просто блокував номери потерпілих.

Правоохоронці під час досудового розслідування встановили 44 потерпілих від шахрайських дій обвинуваченого, половина з них – військовослужбовці.

Читайте також: Рівняни прощатимуться з Героєм актором театру

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…