У Рівному створили ще одну патронатну сім’ю

У Рівному створили патронатну сім’ю, це сім’я Ніни та Руслана Грищуків. В родині Грищуків 7 власних дітей.

Руслан та Ніна пройшли багаторівневе навчання та тестування і готові приймати в родину дітей, що потрапили в складні обставини. Півроку проходили навчання.

Батьки розповіли, що багато років виношували таке рішення. Адже мали попередній досвід спілкування з дітьми, що потрапили в складні обставини. 

В Рівненській області є  ще дві патронатні сім’ї.

Що таке патронатна сім’я.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками.

Патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Діліться корисною інформацією з друзями: