fbpx

У Рівному створять муніципальний бізнес-коворкінг за грантові кошти

За рішенням Відбіркового комітету Проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», який реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA, фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fu‌r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, фінансування отримали 12 муніципалітетів, серед яких і Рівне.

Так, у місті за грантові кошти заплановано створення муніципального бізнес-коворкінгу. Наголошуємо, що це грантові кошти, які є цільовими й не можуть бути використані на інші потреби.

Проєкт спрямований на створення сучасного, багатофункціонального, публічного простору для надання послуг та підтримки представників малого та середнього бізнесу, а також охочих розпочати власну справу в Рівненській міській територіальній громаді.

Презентацію проєкту заплановано на першу половину лютого, тоді громадськість зможе ознайомитися з особливостями проєкту. Зараз відбувається узгодження юридичних моментів з грантодавцем.

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: На Рівненщині 40 шкіл перейшли на дистанційку через грип та ГРВІ. Є летальний випадок