fbpx

У Рівному скульптури спортсменів вперше за півстоліття «змінили дислокацію»

Діліться інформацією з друзями:

Знамениті скульптури дівчат-волейболісток і юнаків-баскетболістів, що майже піввіку стояли в сквері біля стадіону «Авангард», тимчасово змінили свою дислокацію. Про це сьогодні на своїй сторінці в соцмережі повідомила заступниця міського голови Галина Кульчинська.

«Відсьогодні у них тимчасово змінилося місце “проживання”. У зв’язку з активними будівельними роботами на “Авангарді”, знамениті “рівненські спортсмени” кидатимуть свої м’ячі на території художньої школи. Через рік, коли почнеться благоустрій навколо нового вже стадіону, вони повернуться на свої звичні місця.

А поки новим скульптурам на своїй території радіють викладачі та учні художки – неабиякий наочний матеріал для навчального процесу митців буде поруч…. Окрема подяка за  організацію перевезення і встановлення скульптур представнику генпідрядника Андрію Конашко», – йдеться в дописі.

Нагадаємо, скульптури були створені у 1959 році в Ленінграді. Їх створили скульптори А.Н. Черницький та П.А. Талько. Скульптури стояли поруч із стадіоном із моменту його відкриття.   

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»