fbpx

У Рівному розширюють мережу «ковідних» ліжок та кисневих точок

Діліться інформацією з друзями:
На жаль, Рівне впевнено тримає лідерство по кількості нових інфікувань на COVID-19, відповідно і збільшується навантаження на лікарні обласного центру. 
В ОДА вирішили діяти на випередження – збільшують потужності лікарень саме у Рівному.
Готуєють обласну клінічну лікарню для госпіталізації хворих на COVID-19. Лист на МОЗ щодо включення до мережі «ковідних» закладів обласної дорослої лікарні вже готовий. Це буде вже 16-ий заклад, який прийматиме хворих на коронавірус. Про це інформує на своїй сторінці у Фейсбуці заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Також збільшують потужність Рівненської міської лікарні – додатково вводимо 90 ліжок. На наступному тижні в міську лікарню буде доставлений кисневий резервуар на 2 тисячі літрів.
Також очікуємо надходження в область 100 кисневих концентраторів. Наразі кисневих точок для госпіталізації хворих з Covid-19 у лікарнях – 539.
Особлива увага – до безпечного використання кисню.
Посилюють забезпечення та перевірку дотримання вимог безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем в лікарняних закладах.
 Дано доручення на Національну поліцію, Головне управління ДСНС щодо супроводу безпечної експлуатації та управлінню Держпраці – організувати превентивні заходи.