У Рівному розгортають систему територіальної оборони

Діліться корисною інформацією з друзями:

Про це сьогодні під час сесії Рівнеради повідомив міський голова Олександр Третяк.

  • Не все можу оприлюднювати, але тероборона розгортається, – зазначив міський голова. – Є керівник, зараз вирішується питання з приміщенням. Є необхідна техніка, укомплектовано склад необхідних речей. Основна задача таких формувань – охорона об’єктів критичної інфраструктури, адмінприміщень у разі будь-яких загроз. Вони беруть під охорону всі ключові інфраструктурні об’єкти і не дозволяють ворожим силам їх захопити. Усі, хто хоче брати участь у силах спротиву чи бути учасником тероборони можуть звертатися до центру комплектування, або ж до військоматів. Відбудуться співбесіди, спеціальні навчання. Тероборона діятиме в межах закону про сили національного спротиву.

Нагадаємо, що в Рівному є кілька громадських організацій, які навчають усіх охочих надавати домедичну допомогу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Крім того, міський голова розповів, що в місті є майже 200 різних об’єктів укриття. Частина з них у належному стані, частина – обмежено готові до використання, решта – потребують підготовки.

«На це потрібна велика сума коштів: 20-30 млн грн. Наразі управління з питань надзвичайних ситуацій працює щодо інвентаризації цих приміщень. Разом з тим маємо здані в експлуатацію багатоповерхівки. В яких також є об’єкти укриття, які мають бути ідентифіковані та взяті на баланс. Процес рухається. Це дуже важливо, але зараз важливіше питання – спокій людей. Панікувати не варто, у нас є військовослужбовці, розгортаються сили територіальної оборони. У нас працює поліція. Сподіваюся, що великих загроз у нас не буде, – наголосив мер.

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ