Митців запрошують для участі в конкурсі створення артоб’єкту борщу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Розпочинається робота над артоб’єктом борщу в Києві. Для цього сьогодні стартує відкритий конкурс для скульпторів.

Про це повідомляє шеф-кухар Євген Клопотенко на своїй сторінці у Фейсбук.

– Хто все пропустив: восени ми разом з Київська міська рада та Володимир Бондаренко шукали місце у Києві, де скульптуру можна було б поставити. Тепер настав час для відтворення задуманого. В цьому мені і Києву допоможе Нова пошта. Дякую Инна Поперешнюк за підтримку ідеї, – йдеться в повідомленні кухаря.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Клопотенко зазначає, що це історія не про те, щоб ставити велику миску борщу з цегли. Це історія про те, як цінності нації відображаються у мистецтві. Коли задля захисту національної ідентичності об’єднуються творчість, бізнес та місто. Щоб через такий спосіб говорити про Україну на місцевому та світовому рівні.

– Плануємо встановити сучасний артоб’єкт з метою увіковічення української національної страви та створення першого в Україні неповторного публічного простору для відвідування. Артоб’єкт має бути створено з урахуванням інноваційних архітектурних рішень, світових скульптурних тенденцій та неповторного креативного задуму, — повідомив заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Запропонований митцями об’єкт може бути скульптурою, скульптурною інсталяцією, світловою інсталяцією, мультимедійною інсталяцією, ленд артом, звуковою інсталяцією тощо.

До конкурсу запрошуються професійні митці, громадяни України. Подати заявку для участі у конкурсі можна до 28 лютого 2022 року. З деталями конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

– Запрошую митців доєднатися. Прошу не митців поширити цю новину. – закликає Євген Клопотенко