У Рівному призначили нового директора однієї з найбільших міських шкіл

Діліться корисною інформацією з друзями:

Завтра у Рівному представлять нового директора міської школи-ліцею №12 Тетяну Валеріївну ЛУЦЮК. До цього жінка працювала заступником директора міської школи №11.

Свого часу працювала також на посаді заступника директора рівненської ЗОШ №15. Має добрий управлінський досвід в сфері освіти. Була учасницею кадрових конкурсів на керівну посаду в кількох міських школах. 46-річна Тетяна Луцюк за освітою – вчитель фізики (закінчила РДГУ). У 2020 році балотувалася до Рівненсьої міської ради за підтримки партії “Рівне разом”. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як повідомили журналісту «Сім днів» в міському управлінні освіти кадрового конкурсу не проводили, адже така процедура призупинена на період воєнного часу. Кандидатура погоджена з міським головою та начальником управління освіти.

Завтра відбудеться нарада директорів міських шкіл, на якій представлять нового директора ліцею №12.

Нагадаємо, про звільнення попередньої директорки школи-ліцею №12 Вікторії Лагодюк стало відомо у середині вересня. Жінка, яка багато років управляла цим навчальним закладом, написала заяву на звільнення за власним бажанням у зв’язку з сімейними обставинами.

 

Наталія НИРКОВА