fbpx

У Рівному підготували кваліфікованих верстатників для львівського підприємства

«Потужна група, вмотивовані слухачі, справжні творці та чарівники!» – такі емоції зривалися з вуст майстра виробничого навчання Рівненського центру ПТО ДСЗ Зеновія Крошного, який щойно повернувся зі Львова.

На баз тамтешньої меблевої фабрики ТзОВ «РАТА», що спеціалізується на виготовленні м’яких меблів, за дуальною формою навчалися майбутні кваліфіковані верстатники деревообробних верстатів. Скеровані Сокальською районною філією Львівського обласного центру зайнятості, майбутні робітники відмінно опанували теоретичний курс та підтвердили знання практичними навичками. У групі навчалися і жінки, і чоловіки. Навчання тривало 6,1 місяця. Слухачі продемонстрували також відмінне володіння сучасним автоматизованим і комп’ютеризованим обладнанням, а під час державної кваліфікаційної атестації порадували відповідями членів комісії. Знання та професійні якості верстатників оцінювали голова ДКК, головний інженер ДП «Рівненський лісгосп» Євген Гриб та педагоги закладу освіти. Справжніми фаворитами педагогів стало подружжя Оксани та Віталія Пиріг.

За підсумками атестації випускники отримали свідоцтва державного зразка за професією «Верстатник деревообробних верстатів» 3-го розряду. Кваліфікованим робітникам під силу швидко і якісно виготовити вироби із натуральної деревини – сосни, дуба, ясена будь-якої складності: столярні та погонажні вироби, дверні та віконні блоки, різноманітні меблі.

Професія верстатника ДОВ залишається в авангарді деревообробки. Середня заробітна плата робітників – від 20 тис.грн. Кваліфіковані майстри затребувані на вітчизняних підприємствах, адже галузь вдосконалюється і спрямована на новий мирний розвиток.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Навчання на базі Олександрійського навчального відділення РЦПТО триває. І сьогодні професію верстатника ДОВ за індивідуальними програмами і планами опановують слухачі Рівненщини і Волині. Як поділився Зеновій Крошний, з початку діяльності закладу освіти цю професію здобули й успішно працюють понад 100 безробітних, а нині професіоналів, із різних куточків України.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua