У Рівному перевіряють ринки і торгові центри

Діліться корисною інформацією з друзями:

Спеціальна робоча група, в яку входять представники ДСНС, муніципальної варти, поліції, Департаменту інфраструктури та благоустрою, управління торгівлі та Рівнеоблводоканалу, розпочала перевірку стану забезпечення техногенної та пожежної безпеки ринків та торгових центрів Рівного.

Зокрема, вже побували на центральному продовольчому ринку.

«Наша мета – перевірити, чи дотримуються керівники торгових локацій міста вимог пожежної і техногенної безпеки та чи безпечним є перебування мешканців там. Адже в місцях масового скупчення людей це особливо важливо. Тому, під час огляду робоча група обов’язково перевіряє, чи є доступним проїзд для автомобілів ДСНС і скільки часу це в них займає» – відзначив голова робочої групи, заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич.

Завершити огляд ринків та торговельних центрів планують до кінця місяця. Після цього оприлюднять і рекомендації для кожного з них, щоб рівняни були впевнені в своїй безпеці.

Нагадаємо, робоча група створена після пожежі в складських підвальних приміщеннях на центральному продовольчому ринку, внаслідок якої загинуло двоє людей.

Джерело: http://rivnerada.gov.ua/