У Рівному освітлюють і спрощують пішохідні переходи. Які саме? (Відео)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Останнім часом на деяких вулицях міста з’явилися обкладені мішками ями, які викликали природну цікавість людей: для чого це робиться?

Як з’ясувала газета «7 днів», йдеться про реконструкцію пішохідних переходів з влаштуванням зовнішнього освітлення. Більше того, ці роботи тривають з 2016 року. Зокрема, вже осучаснені всі нерегульовані «зебри» на вулицях Київській, Дубенській, Соборній, Степана Бандери (біля будинку №56) та інші.


Офіційне працевлаштування кухарем – найкращий результат неформального навчання

Рівненська пенсіонерка стала жертвою шахрайки


 

– Загалом на цю програму передбачено понад 4 мільйони гривень, – розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко, – найбільше грошей виділили в цьому році. Відтак вже реконструкцію пішохідних, у тому числі нерегульованих, переходів з метою їх освітлення виділили і спрощення переходу провели на вулицях Басівкутській і Відінській. До кінця року такі роботи буде виконано на перехресті вулиць Андрія Мельника, Коновальця та Волинської Дивізії, на Чорновола, Міцкевича, Дворецькій, Данила Галицького, Степана Бандери (в районі буд. №12,19,26, 69 та перехресті з Відінською), Генерала Безручка (в районі буд. № 9), Льонокомбінатівській (в районі буд. № 9). Таких вулиць, де необхідно провести реконструкцію пішохідних переходів, у Рівному – сотні. Але зважаючи на темпи робіт, які ми набрали, найближчим часом усі вони будуть обладнані сучасним освітленням і спрощені для переходу.

Світлана ПІКУЛА

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: