Офіційне працевлаштування кухарем – найкращий результат неформального навчання

Діліться корисною інформацією з друзями:

Марія Громик, має чималий трудовий досвід, але особливо жінці подобається готувати. Після консультації фахівця Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості безробітна подала заяву на оцінювання результатів свого неформального навчання за професією «Кухар» до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На базі навчально-виробничого комплексу, що у Рівному на вул. І.Підкови,17А, кухарка впродовж двох днів підтверджувала професійну кваліфікацію. Спершу в тестовому режимі підтвердила знання теоретичного курсу, після чого на навчальній кухні виконала кваліфікаційну роботу – приготувала страви згідно технологічної карти: суп овочевий з бобовими, рибну котлету, картопляне пюре, пельмені з м’ясом, сирну запіканку.

Кваліфікаційна комісія оцінила знання, вміння та навички пані Марії, відмітила якісну, акуратну роботу, а головне – відповідальність та дотримання вимог і рецептур. Адже безробітна вже із свідоцтвом державного зразка йде на роботу помічником кухаря в школу с. Деражне Костопільського району.

З успішним підтвердженням професійної кваліфікації Марію Громик привітала і заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко: «Наш навчальний заклад має унікальну можливість не лише надавати освітні послуги, але й оцінювати професійні навички і знання, які людина здобула впродовж життя!».