fbpx

У Рівному невдовзі встановлять тумби для оголошень

Спеціальні тумби для оголошень встановлять невдовзі в Рівному. Загалом місто придбало 32 такі конструкції, повідомив заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк.

Якщо вони матимуть позитивний відгук від рівнян, то їх закуплять ще. Місця, де встановлять тумби для оголошень, уже узгоджені з поліцією. Їх обирали так, щоб конструкції не заважали руху транспорту і пішоходів. Водночас це людні зони, тож оголошення зможе побачити велика кількість рівнян.

Нагадаємо, у місті триває боротьба з незаконним розклеюванням приватних та рекламних оголошень у невстановлених місцях (паркани, стіни, вітрини тощо). На номери, вказані в таких оголошеннях, постійно телефонує автомат. Коли на дзвінок відповідають, відтворюється інформація про незаконність розклеювання оголошень. Цю роботу для міста виконує чотири компанії. Є вже відповідні результати.

– Дехто звертається і повідомляє, що прибрав свої оголошення,– розповів Володимир Лапюк.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Комунальники перевіряють інформацію. І якщо вона підтверджується, то повідомляють операторам, щоб більше не телефонували, а якщо ні – автодозвон триває.

Марія МАТВІЙЧУК