У Рівному намагаються стримати тарифи на проїзд у громадському транспорті

У Рівненській міській раді прокоментували чутки про здорожчання вартості проїзду у міському громадському транспорті майже вдвічі, які активно обговорювалися в місті упродовж тижня, що минає. 
“Ситуація зараз непроста. Непроста вона для усіх: для пасажирів, для підприємств, для перевізників, для міського бюджету. Але треба бути об’єктивними та говорити про ситуацію належним чином, – наголосив начальник управління транспорту та зв’язку Іван Фурлет. – Війна змушує нас шукати шляхи, як зберегти максимум стабільного життя за критичного браку ресурсів”.
Саме тому тролейбуси Рівнеелектроавтотрансу – працюють на межі можливостей аби зберігати випуск на лінію на довоєнному рівні і навіть продовжили час курсування.
Саме тому приватні перевізники – скоротили кількість автобусів і кількість рейсів.
Саме тому Рівненська ОВА визначила для перевізників окрему АЗС, аби вони мали першочерговий доступ до пального.
“Але ми зараз у критичному періоді. А в критичний час потрібно зберігати голову холодною, а рішення приймати виважені. Уряд, обіцяє невдовзі вирішити питання з постачанням пального у країні. Рівне та всі інші міста з розумінням витримують цю ситуацію, бо розуміють, кому зараз найскладніше.
У будь-якому випадку, зараз всі вживають заходів для стримування цін, а розрахунки перевізників, які вони подають, будуть детально проаналізовані перед тим як виноситись на розгляд.
А поки, нам треба бути згуртованими і стійко пройти цей критичний час. Будь ласка, утримайтесь від зайвих поїздок на авто, плануйте поїздки тролейбусом за розкладом, відшукайте велосипед і ходіть більше пішки, гуртуйтесь із сусідами і знайомими…
Молімося та підтримуймо наших воїнів, що мужньо б’ють ворога на фронті!”, – наголосили в міській раді.
Діліться корисною інформацією з друзями: