fbpx

У Рівному намагаються продовжити графіки руху маршруток

Діліться корисною інформацією з друзями:

За крайній тиждень рух маршрутного пасажирського транспорту в Рівному покращився, – розповів журналісту “Сім днів” начальник міського управління транспорту Василь СЛИВКА. За його словами вдалося продовжити тривалість курсування маршруток.

«Із розкладом руху маршруток зараз активно розбираємося. Перевізники отримали завдання. Продовжили тривалість курсування маршруток. Зокрема, остання з Ювілейного виходить близько 21.30. Це приблизно на півтори години довше, ніж було до цього. Що ж до електротранспорту, то теж вивчатиму їхні графіки руху», – розповів Василь Сливка.

Що ж до нарікань рівнян, на те, що вечірній час та на вихідні в системі «Дозор» не відображається громадський транспорт, то очільник міської транспортної галузі сказав таке:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Із початком війни чимало транспорту було відєднанано від цього додатку. Багато хто не працював. Чимало водіїв пішли в тероборону. Зараз потроху підключаємо. До мого приходу повернулися до роботи з «Дозором» – близько 47%. Зараз уже таких більше половини. Поступово цю роботу продовжуємо. Набираємо водіїв, підключаємо «Дозори». Починаємо працювати».

Він також прокоментував численні скарги рівнян на неякісні пасажирські перевезення, зокрема маршрутним транспортом: «Ми маємо важелі впливу на маршрутників. Хоч завтра можна розірвати угоди. Але хто буде возити людей – от питання», – зазначив чиновник.