fbpx

У Рівному на Безручка почали облаштовувати пішохідний перехід

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нині на вулиці Безручка, 7 ведуться ремонтні роботи. Посеред проїжджої частини зводять острівець безпеки, по обидва боки дороги опустили бордюр.

А ще вчора видалили чотири каштани над дорогою і це не сподобалось місцевому жителю. Чоловік навіть пожалівся на такі дії комунальників у соцмережі. Ми звернулися до міського управління житлово-комунального господарства, аби там прокоментували цю ситуацію.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– У місті триває реконструкція пішохідних переходів, – наголосив начальник міського УЖКГ Володимир Пилипчук. – На вулиці Безручка облаштують пішохідний перехід згідно з новими державними будівельними нормами – понизять бордюр, вкладуть тактильну плитку та обкладуть її бруківкою. Крім того, перехід буде освітлений. Для того щоб зробити цей пішохідний перехід, нам потрібно було видалити ті дерева – це була вимога поліції. Для того, щоб у зоні пішохідного переходу була видимість дороги. На ці роботи ми маємо всі дозволи.

До словами, ми вже раніше повідомляли, що у Рівному триває реконструкцію пішохідних переходів з влаштуванням зовнішнього освітлення. До кінця року такі роботи буде виконано на перехресті вулиць Андрія Мельника, Коновальця та Волинської Дивізії, на Чорновола, Міцкевича, Дворецькій, Данила Галицького, Степана Бандери (в районі буд. №12,19,26, 69 та перехресті з Відінською), Генерала Безручка (в районі буд. № 9), Льонокомбінатівській (в районі буд. № 7).