fbpx
У Рівному літні люди отримають понад тисячу Великодніх продуктових пакетів

У Рівному літні люди отримають понад тисячу Великодніх продуктових пакетів

Діліться інформацією з друзями:

Йдеться зокрема про підопічних Територіального центру соціального обслуговування міста Рівного, а це насамперед літні одинокі люди, особи з інвалідністю та люди, позбавлені можливості самостійно рухатися.

Підготували Великодні продуктові пакети для них Благодійна організація “Фонд Віктора Шакирзяна”, Громадська організація “Рівне Разом”, а також низка рівненських компаній, які долучились до цієї акції в якості меценатів.

У Рівному літні люди отримають понад тисячу Великодніх продуктових пакетів - фото 1

Ініціатор цієї благодійної акції – секретар Рівнеради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян каже:

“Напередодні світлого свята Великодня ми повинні подбати про тих, хто в нашій громаді найбільше цього потребує: про літніх людей, про тих, хто втратив можливість через вік і недуги самостійно рухатись, і про тих, хто потрапив у скрутні життєві обставини. Такими людьми опікуються соціальні працівники нашого територіального центру, тож ми, задіявши власні кошти та допомогу від меценатів, організували таку Великодню акцію. Її метою буде подарувати цим людям трошки свята, щоб вони відчули тепло і турботу, мали на своєму столі Великодню паску й відповідний набір продуктів. Я від усього серця дякую рівненському соціально відповідальному бізнесу, який підтримав нашу ініціативу, а це: ТОВ “Радема”, Торговельна марка “МілКрай Premium”, дякуємо Торговельній марці “Щедрик” і особисто пані Марії Рудомській-Воронцовій, дякуємо за сприяння також компанії “КАСКАД-ІМПРЕСЙОН”. І звісно нашій команді “Рівне Разом”: Світлані Марчук та Катерині Марчук, завдяки енергії і наполегливості яких, ми втілюємо в життя силу силенну проектів соціального спрямування”.

У Рівному літні люди отримають понад тисячу Великодніх продуктових пакетів - фото 2

Загалом, Великодні продуктові пакети підготовлені за ініціативи Благодійного фонду Віктора Шакирзяна, отримають тисяча триста підопічних Територіального центру соціального обслуговування міста Рівного, зокрема і ті, що мешкають у селищі Квасилів. До продуктового пакета увійшли якісні продукти місцевих компаній і, звісно, Великодня паска. Тож літні і самотні люди на території нашої громади гарантовано матимуть справжній святковий стіл.

Читайте також: Великдень на Рівненщині відзначатимуть у 874 храмах та церквах