У Рівному депутати посперечалися через нову назву вулиці Гагаріна

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні в сесійній залі Рівнеради виникла суперечка через перейменування вулиці Гагаріна. Попередньо була пропозиція назвати її іменем відомого політика і громадського діяча, борця за незалежність України Василя Червонія. Перед голосуванням один із депутатів вніс альтернативну пропозицію, яка викликала жваву дискусію.

Голова фракції “Європейська солідарність” Павло Алексєвич запропонував присвоїти цій вулиці імя рівнянина, учасника АТО, керівника місцевого батальйону Тероборони Віталія Магеля, який загинув на Харківщині. Прощання з Героєм відбулося вчора. Депутат наголосив, що з таким проханням звернулися побратими загиблого. У нього в Рівному залишилася родина: батьки, дружина і семирічний син.
Депутат Юрій Осіпчук (фракція ВО “Свобода”) наголосив, що попри всі заслуги загиблого Героя, не можна відкидати попередню пропозицію, адже Василь Червоній присвятив багато років і сил боротьбі за незалежність України. Він запропонував назвати на честь Віталія Магеля іншу існуючу або нову вулицю в місті.
Крім того депутати наголосили, що пропозиція Алексєвича не була попередньо розглянута комісією з найменування міських обєктів, яка надає рекомендації  таких питань. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тож Зрешою більшість депутатів підтримали початковий варіант рішення та перейменували вулицю Гагаріна на честь Василя Червонія. Змінено також назви ще кількох вулиць.