fbpx

У Рівнетеплоенерго зацікавлені в якісній подачі тепла

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному теплові мережі почали наповнювати хімочищенню водою, про це йдеться в повідомленні Рівнетеплоенерго 21 вересня.

Як пояснив Суспільному речник підприємства Олексій Кривошеєв, це обов’язкова процедура, яку проводять перед початком опалювального сезону. Він пояснив, що треба робити балансоутримувачам будинків.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тепломережа — це замкнута система, вода в основних трубах є і не спускається, щоб комунікації не іржавіли. Як пояснив речник, у системі Рівнетеплоенерго вода є, тепер треба подати цей теплоносій її в системи будинків.

“Для цього треба, щоб голови ОСББ і управляючі компанії, — а це саме їхня зона відповідальності, — відкрили свої теплопункти, заглушки, спустили повітря, щоб не було бульбашок”, — зазначає Олексій Кривошеєв.

В Рівнетеплоенерго закликають представників будинків звернутися до начальника обслуговуючої котельні та узгодити дату наповнення будинку. Це також можна зробити за номером абонентсько-диспетчерської служби: 067 432 80 50.

“Має бути вся система на 100% заповнена водою, коли ми дамо тепло і тиск. До 15 жовтня, до початку опалювального сезону, треба ці всі питання вирішити. І от в цьому ми готові допомогти, бо теж зацікавлені в якісній подачі тепла”, — зазначив речник Рівнетеплоенерго.