fbpx

У Рівненському зоопарку навчатимуть, як рятувати кажанів

Діліться інформацією з друзями:

Рівненський зоопарк розпочав партнерство з Українським Центром реабілітації рукокрилих – Ukrainian Bat Rehabilitation Center, у справі порятунку червонокнижних тварин. І вже цієї неділі в звіринці відбудеться навчання на цю тему.

Його проведуть фахівці цього Центру, які приїдуть з Харкова.
Мета візиту – налагодження роботи з порятунку рукокрилих у зоопарку, навчити працівників зоопарку роботі з цими тваринами та привезти все необхідне обладнання.

Раніше в зоопарку Рівного можна було побачити лише тропічних родичів кажанів – нільських криланів, а тепер відвідувачі матимуть шанс познайомитись з представниками нашої фауни, дізнатися більше про них. 

У неділю, 14 серпня, група фахівців-біологів Центру, які 10 років займаються охороною та вивченням рукокрилих в Україні, проведуть невеличкі лекції про рукокрилих із показом живих тварин! Лекції безкоштовні та відбудуться з 13.00 до 15.00 години у критому (літньому) павільйоні біля «Екзотаріуму».

В разі, якщо Ви знайшли кажана на вулиці, або він залетів до Вас в приміщення, його можна передати до представництва центру з охорони та реабілітації кажанів України, створеного на базі Рівненського зоопарку, або ж звернутись по консультацію за телефоном 0983545399.