fbpx

У Рівненському районі чоловік незаконно рубав лісові дерева

Діліться інформацією з друзями:

Жителя Рівненського району судитимуть за незаконну порубку дерев у лісі, що спричинила шкоду державі на суму понад 105 тисяч гривень.

За результатами здійснення Рівненською місцевою прокуратурою процесуального керівництва, слідчі Рівненського районного відділення поліції завершили досудове розслідування за фактом незаконної порубки дерев у лісі, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди державі.Органом досудового розслідування спільно з прокуратурою дії підозрюваного кваліфіковано за ч.4 ст.246 КК України (незаконна порубка дерев у лісі, що спричинила тяжкі наслідки).

Встановлено, що житель Рівненського району упродовж грудня 2019 – січня 2020, не маючи права здійснювати порубку дерев, здійснив незаконну порубку п’ятнадцяти дерев породи «сосна» та «граб» у межах кварталу №27 Клеванського лісництва ДП «Клеванське лісове господарство», чим спричинив шкоду державі на загальну суму понад сто п’ять тисяч гривень, що є тяжкими наслідками, оскільки у понад 110 разів перевищують неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Рівненською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні та його скеровано до Рівненського районного суду для розгляду по суті.

Довідково: згідно із Законом за вказаний злочин передбачено відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»