У Рівненському аеропорту запрацював відділ митного оформлення

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненській митниці розпочинає роботу відділ митного оформлення №3 митного поста «Рівне» на території аеропорту «Рівне», повідомили з митниці. 

Відділ розташували в приміщенні, яке знаходиться в зручному з точки зору логістики місці, поряд з трасою Київ – Чоп, на території аеропорту «Рівне», на прилеглій території митного складу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Територія обладнана системою відео контролю, системою автоматичного зчитування номерів. Наявні статичні автомобільні ваги, оглядовий майданчик під накриттям, рампа, навантажувальна техніка, тощо.  

Код місця прийому електронних декларацій UA204050_VMO3.

Код місця доставки для автомобільного транспорту 204-221-1-1.

За інформацією Рівненської митниці, створення відділу митного оформлення №3 митного поста «Рівне» викликане необхідністю забезпечення функціонування пункту пропуску для повітряного сполучення Рівне, магазину безмитної торгівлі ТзОВ “ДЬЮТИ ФРІ ПІ ДЖЕЙ ЮКРЕЙН” ( реєстраційний номер D/0082/00), розміщеного в пункті пропуску для повітряного сполучення Рівне, митного складу відкритого типу товариства з обмеженою відповідальністю “СМАРТ ХОЛДИНГ ФІХМУС” (номер в реєстрі митних складів M/0679/V/00), розташованого на території ОКП «Аеропорт Рівне».