fbpx

У рівненських тролейбусах невдовзі з’являться термінали

Із першого жовтня в Рівному стартував пілотний проект щодо запровадження в комунальному громадському транспорті (тролейбусах) можливості безготівкового розрахунку за проїзд. Валідатори (термінали) надасть місту в користування партнер проекту – компанія «Віза україна».

Таких пристроїв буде 20. Очікується, що їх видадуть кондукторам, перед тим навчивши як ці прилади використовувати. Безготівковий розрахунок буде діяти нарівні з традиційними паперовими талонами. Тобто пасажири матимуть можливість обирати як заплатити за поїздку: паперовими грошима чи пластиковою карткою.

– Цей проект лише стартував, усе йде так як і планувалося, – прокоментував начальник міського управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг. – Нині триває технічна експертиза. Потрібно відкрити розрахункові рахунки, пройти двосторонні юридичні експертизи (з боку грантодавця та нашого управління).

Пілотний проект розрахований на пів року. Таким чином у Рівному перевірять готовність містян до безготівкових розрахунків у транспорті. Якщо результати будуть позитивними, можливо, у Рівному почнуть впроваджувати систему «електронного квитка».

Детальніше про це читайте згодом на нашому сайті, а також в одному з наступних номерів тижневика «7 днів».