fbpx

Маріян Года знову запрошує рівнян на свято

Незабутні враження та гарний настрій обіцяють учасникам організатори ювілейних іменин вулиць Петра Могили і Миколая Коперніка.

На Покрову Пресвятої Богородиці у сквері Українських добровольців уже вп’яте відбудеться започатковане з ініціативи директора Рівненського пивзаводу Маріяна Годи видовищне дійство.

– Вперше свято старовинних вулиць, що розташовані в історичні частині міста під назвою Воля, де, власне, розташований пивзавод,– розповідає Маріян Года,– було проведено у день святої Покрови 2015 року. Мешканцям прилеглих до пивзаводу вулиць сподобалися організовані масові гуляння. Тому, зваживши на їхнє прохання, ми разом зі співорганізатором – телерадіокомпанією «Рівне 1» – вирішили зробити їх традиційними.

День вулиці Петра Могили. 2016 р. Фото газета “7 днів”.

До організації Дня вулиць Петра Могили і Миколая Коперніка звично долучаються працівники Рівненського краєзнавчого музею, творчі колективи, майстри народної творчості. Отож, як завжди, будуть концерти аматорів сцени, виставки майстрів-самородків, майстер-класи народних умільців, ярмарок сільськогосподарської продукції, вулична торгівля з різноманітними смаколиками, гарячим чаєм і рівненським пивом. Та головне, на чому акцентує увагу Маріян Года, у підготовці свята активну участь беруть самі місцеві мешканці, які влаштовують конкурси і розваги як для дітей, так і дорослих. Звісно, не обійдеться й без приємних сюрпризів.

Наталя ВАКОЛЬЧУК