fbpx

У працівниці дитячої бібліотеки діагностували СOVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Небезпечну інфекцію діагностували у рівнянки, яка працювала у дитячій бібліотеці. Нині жінка лікується в інфекційному відділенні ЦМЛ. Лікарі  оцінюють її стан, як середньої важкості.

Де жінка заразилася – невідомо. Вона нікуди з міста не виїздила. Зараз епідеміологи відпрацьовують коло її контактів. Проживає рівнянка в мікрорайоні “Північний”, їй 51 рік. Ось таку інформацію розповів про хвору міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Про захворювання рівнянки стало відомо ще в суботу, 28 березня, а в неділю медики підтвердили діагноз лабораторно.

– У нас нещодавно було декілька осіб із підозрою на це захворювання. Не хотілося б називати їхні посади, але вони з широким колом контактів. Тож якби в них підтвердився діагноз – можна було б братися за голову, це була б катастрофа. Але у них просто пневмонія. Лабораторія не підтвердила діагнозу коронавірус, – уточнив мер.

Нагадаємо, вчора стало відомо про двох хворих у Рівненській ЦМЛ із підтвердженим діагнозом COVID-19. Другий хворий – це чоловік із Білої Криниці, 1946 року народження, котрий нещодавно повернувся з США.

Станом на ранок 30 березня на Рівненщині зареєстровано 11 випадків захворювання на COVID-19, у тому числі два – летальних. 


 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»