У Польщі сьогодні відкрили Український освітній хаб

Діліться корисною інформацією з друзями:

Місяць тому Український освітній хаб відкрили у Швейцарії, тепер – у Польщі

Про це повідомив у своєму Телеграмі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який долучився до цієї важливої події.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Міністр зазначив, що основною місією мережі таких хабів за кордоном є надання можливості нашим дітям продовжити навчання за українською державною програмою з нового навчального року. Також він зауважив, що умовах війни це уможливить опанування українськими здобувачами освіти, які виїхали за межі України, актуальних ІТ-професій і найзатребуваніших навичок на ринку праці. 

Навчання в освітньому хабі, як відомо, проводитимуть українською, польською та англійською мовами. А профорієнтація відбуватиметься з допомогою штучного інтелекту. 

«На базі Українського освітнього хабу в Польщі ми будемо проводити навчання і для інших країн, у яких наразі перебувають українці: Румунія, Словаччина, Угорщина, Німеччина, Чехія, Болгарія, Литва, Латвія, Естонія, Туреччина, США, Канада та Велика Британія», – додав Сергій Шкарлет. Він подякував Міністру освіти і науки Польщі Пшемиславу Чарнеку та усім польським колегам та партнерам за втілення цього проєкту.