fbpx

У період спеки напоїть тварин

Починається період спеки, від якого страждають не тільки люди, але й тварини, які опиняються під загрозою смерті. Вода влітку так само важлива для живих створінь, як годівнички взимку.

Зневоднення та перегрів дуже небезпечні. Жителі лісу, дикі тварини, знаходять струмки та джерела, а міські мешканці, що виживають серед асфальту та бетону не мають такої можливості й часто залежать від нас.

За статистикою щоліта 25% безпритульних тварин гинуть через спеку. І це не тільки зневоднення, а й порушення зсідання крові, серцево-судинні катастрофи, набряк мозку. Для уникнення теплового удару тварину слід тримати в тіні й поїти прохолодною водою. Якщо з першою дією безпритульні тварини можуть впоратися самостійно, а от із другою потребують нашої допомоги.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Прості дії, які врятують чотирилапих:

  • знайдіть стійку місткість для води, з якої зручно буде пити тваринам;
  • відшукайте безпечне та затишне місце, щоби поставити місткість з водою бажано в тіні, де вода буде менше випаровуватися;
  • регулярно поповнюйте запаси води;
  • візьміть за правило наповнювати тару водою хоча б два рази на добу: вранці і ввечері.

Усе це відніме лише кілька хвилин вашого часу, але врятує життя тваринам. Напоїли тварину водою? Розкажіть про це іншим і долучайте їх до акції!

Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради

Фото з відкритих джерел

Читайте також: Творчий ювілей соліста Рівненської обласної філармонії Леоніда Репети