fbpx

Творчий ювілей соліста Рівненської обласної філармонії Леоніда Репети

Творчий ювілей святкує заслужений артист України, співак, композитор, поет, соліст Рівненської обласної філармонії Леонід Репета

У 1987 році один з перших у Рівному створив рок-колектив, який став лауреатом першого у Західній Україні рок-фестивалю «Рок – культура 88» м. Луцьк. У тому ж році заснував легендарний музичний гурт «Незаймана Земля», який став лауреатом першого Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» (м. Чернівці, 1989 р.) з епатажною на той час програмою «Партійні аборигени», окремі пісні якої вийшли на LP та касетах в Канаді й США. Колектив став лауреатом фестивалів «Зелений світ – 90» (м. Київ) та «Тарас Бульба – 92» (м. Дубно). З 1992 року почав сольну кар’єру автора і виконавця, і у тому ж році пісня «Марія. Фреска» стала кращою на фестивалі «Марія» (м. Трускавець). Працював як композитор і виконавець на «студії Лева» м. Львів, де записав і видав музичний альбом «Діти вулиць» та ряд інших пісень. У 1993-1995 роках працював на студії «Елема» м. Кропивницький (Кіровоград), де записав і видав альбом популярної музики«Несподіваний дощ» для гурту «Елема», а також одним із перших в Україні у 1994 році видав на CD україномовний рок-альбом «Роком круш!». У 1996 році у Рівному створив Обласний благодійний фонд «Культура і мистецтво», у якому протягом десяти років працював на посаді художнього керівника та Голови фонду. За цей період були проведені десятки культурно-мистецьких заходів та концертів за участю зірок української естради. Видав авторські музичні альбоми «Адам і Єва»,«Льонька-емігрант», «Золота колія».

У 1996 році став лауреатом телевізійного фестивалю «Мелодія -96» (м. Львів), у 1998 році лауреатом телевізійного фестивалю «Музична драбина» (м. Чернівці). Музикант реалізував себе і у царині літератури. У його доробку поетична трилогія: «Сад земних вражень»2010 р., «Ріка світу»2012 р,«Дорога під сонцем».

  • З 2011 року працює солістом-вокалістом Рівненської обласної філармонії.
  • У 2015 році отримав почесне звання «Заслужений артист України».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Запрошуємо рівнян та гостей міста на творчий вечір Леоніда Репети «Дорога під сонцем» за участі ювіляра та артистів Рівненської обласної філармонії: Анастасії Янцур, Павла Мищука, Іллі Кубая, гурту ETNOmix, Ірини Козачук,академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.Диригент Юрій Скрипник, режисер та ведуча Таніна Позняк.

Квитки: