У період локдауну рівненські безробітні навчаються на сучасних освітніх платформах

Діліться корисною інформацією з друзями:

В умовах карантинних обмежень організації навчального процесу Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості продовжує свою роботу в дистанційному форматі.

Зокрема, відбувається навчання за напрямами  «Комп’ютеризований бухгалтерський облік», «Створення додатків в середовищі Unity 3D на C#», професіями «Продавець продовольчих товарів», «Кравець», «Кондитер» та іншими. Здійснюється індивідуальна форма навчання слухачів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Навчальний процес відбувається дистанційно, за допомогою відповідних комп’ютерних технологій та програм, що дає можливість опановувати навчальну програму на будь-якій відстані від освітнього закладу, особливо в теперішніх умовах локдауну.

Ідея дистанційного навчання полягає в тому, що взаємодія викладача й слухачів відбувається у віртуальному просторі: вони перебувають за своїми комп’ютерами й спілкуються за допомогою Інтернету. Дана сукупність дистанційних технологій, забезпечує надходження до слухачів основного обсягу навчального матеріалу, а інтерактивна взаємодія із викладачем дозволяє самостійно працювати з навчальними матеріалами.

Одними із найбільш поширених засобів організації дистанційного навчання слухачів Рівненського центру ПТО ДСЗ є відеоконференція, чат та електронна пошта. А серед веб-ресурсів обрано дистанційну платформу Moodle, яка дозволяє подавати навчальний матеріал у різних форматах (текст, презентація, відеоматеріал, веб-сторінка; урок як сукупність веб-сторінок з можливим проміжним виконанням тестових завдань); здійснювати тестування та опитування слухачів. За допомогою засобів Google Meet та Skype проводимо відеоконференції та онлайн-зустрічі. Необхідно лише створити обліковий запис. Важливо, що ці програми дозволяють ефективно працювати як індивідуально, так і в групах, а користувачі можуть використовувати додаток як на комп’ютері, так і на планшеті чи смартфоні. Програма Skype є інтегрованою в Microsoft Windows10.

Адаптація до особливих умов навчання, зокрема, дистанційна форма освіти, сприяє самоорганізації, самонавчанню і саморозвитку здобувачів професій і в сучасному світі посідає місце на рівні з традиційною формою.

Діна Мазуркевич