Безробітні у Рівному в онлайн режимі стають дизайнерами-візуалізаторами

Діліться корисною інформацією з друзями:

Відбулося онлайн підсумкове заняття у групі слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які навчалися за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max».

Враховуючи карантинні обмеження, освітній заклад організовує навчання та підсумкові заняття і кваліфікаційні атестації в режимі віддаленого формату. Безробітні Рівного, Рівненського, Здолбунівського, Гощанського районів впродовж 3 місяців навчалися розробляти та моделювати об’єкти, створювати та налаштовувати освітлення сцен і камер, візуалізувати об’єкти та імітувати зовнішнє середовище, розробляти матеріали, створювати складні системи об’ємних деформацій…

Як коментує викладач Рівненського центру ПТО ДСЗ Андрій Литвин, цю програму випускники зможуть широко використовувати у майбутній роботі з дизайну інтер’єрів, створення тривимірних архітектурних проєктів, комп’ютерних ігор, рекламних роликів тощо.

«Так, слухачка  Катерина Богданець продемонструвала проєкт будинку, що буде реально побудований. Додатково вона використовувала програму Архікад»,

– зазначає Андрій Васильович.

Зауважимо, що 3ds Max – графічна система і вимагає чималих зусиль для освоєння, але витрати на її вивчення гарантовано і досить швидко відшкодовуються унікальними можливостями, які вона пропонує.За традицією, у майбутніх дизайнерів підсумкова кваліфікаційна атестація відбулася у форматі презентації створених моделей та коментарів робіт. Оскільки триває жорсткий карантин, то його провели віддалено.

За словами присутніх – заступника директора РЦПТО ДСЗ Оксани Зигалової (на фото), методиста Ольги Дроб’язко, старшого майстра Віктора Красовського та викладача Андрія Литвина, група продемонструвала добре розуміння матеріалу та індивідуальний підхід до виконання практичних завдань. Важливо, що в окремих слухачів уже є реальні напрацювання і комунікації із роботодавцями.

Цікаві, на думку педагогів, підсумкові роботи  Катерини Богданець, Ольги Зубкової, Олени Червук та Миколи Кодинця. Слухачі не лише представили свої напрацювання, але й відмінно презентували, емоційно коментували та аргументували кожен крок. Зрештою, кожна робота слухачів заслуговує на увагу та має перспективу.

Із привітанням та подякою за сумлінне навчання до випускників звернулася Оксана Зигалова. Слухачі отримали посвідчення про професійне навчання та з новими знаннями працюватимуть в ІТ- сфері .

Діна Мазуркевич