fbpx

Вулиця Шевченка у Рівному готова до запуску транспорту

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні вночі дорожники завершили опоряджувальні роботи на вулиці Шевченка в Рівному – нанесли розмітку. Тож тут уже все готове до запуску одностороннього транспортного руху.

Нагадаємо, на початку червня на перехресті вулиць Шевченка і Сагайдачного демонтували декілька незаконно встановлених МАФів. Тут торгували продуктами. Згодом комунальники відремонтували асфальтне покриття, встановили бордюри, пізніше – встановили дорожні знаки.

За інформацією міського голови Рівного Володимира Хомка, тут мають організувати односторонній рух транспорту з виїздом на вулицю Сагайдачного. Схему руху вже погодили. Тож невдовзі по вулиці, де раніше процвітала несанкціонована торгівля,  поїдуть автівки. У перспективі транспорт запустять і на ще одній ділянці вулиці Шевченка. Йдеться про відрізок, що між центральним ринком і ринком Моріон. Нині тут стоять порожні торгові ряди, до карантину на цьому місці діяв так званий Ярмарок. Термін його дії завершується в лютому 2021 року. після цього вулицю планують відкрити для одностороннього руху транспорту.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»