У Дубні спалах ботулізму – четверо людей у лікарні

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нині в інфекційне відділення Дубенської міської лікарні потрапили четверо людей із ботулізмом.

Про це повідомила Дубенська міська рада у Facebook.

«Що характерно – хворі між собою не пов’язані місцем проживання. Перший випадок – чоловік з Дубна. За його словами, напередодні вживав м’ясні консерви домашнього виробництва. А вчора в інфекцію потрапила ціла сім’я: батько, мати і син з Камениці Дубенського району. Потерпілі розповіли, що їли сиров’ялене м’ясо, знову ж таки, домашнього приготування.

Як повідомили медики, у чоловіка стан за останні дні дещо покращився. У родини з Камениці – стан дуже важкий», – йдеться у повідомленні.

Ботулізм – це харчова інтоксикація, зумовлена споживанням продуктів, які містять ботулотоксини. Ступінь протікання хвороби, як правило, важкий, з наступними хронічними проявами та непоодинокими летальними випадками.Надвичайно важливо діагностувати ботулізм якомога раніше, коли ботулотоксин ще вільно циркулює у крові і може бути зв’язаний лікувальною сироваткою. Після фіксації токсину в нервовій тканині він стає недоступним для впливу лікувальних антитоксичних сироваток, тому важлива рання діагностика захворювання.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»